Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

Inspekční sady pro kontrolu povrchových úprav

PROFIL POVRCHU

VLASTNOSTI PROSTŘEDÍ

TLOUŠŤKA POVLAKŮ

Inspekční sady PosiTector obsahují tělo přístroje PosiTector (standardní nebo pokročilý model) a 3 sondy - pro měření tloušťky povlaků, vlastností prostředí (tedy teploty, vlhkosti a výpočet rosného bodu) a profilu povrchu včetně příslušenství, vše v praktickém tvrdém kufříku.

Příklad inspekční sady - KITF3

Každá inspekční sada obsahuje dle Vašeho výběru standardní (Standard) nebo pokročilé (Advanced) tělo přístroje (viz Porovnávací tabulka vlastností). Ke každému tělu přístroje PosiTector je možno připojit všechny sondy PosiTector 6000, DPM a SPG obsažené v sadě, které snadno přemění přístroj z tloušťkoměru povlaků na měřič teploty (okolního vzduchu i měřeného povrchu), vlhkosti a rosného bodu nebo profiloměr povrchu. Viz video Video Vyberte si z 8 nakonfigurovaných sad nebo si vytvořte vlastní uživatelskou sadu podle svých specifických požadavků.

Vytvořte si vlastní uživatelskou sadu - můžete si do ní přidat další sondy, jako např. pro PosiTector 200 (ultrazvukový tloušťkoměr povlaků, pro nekovové podklady), UTG (ultrazvukový tloušťoměr síly stěny) nebo RTR (čtečka replikačních pásek).

 

OBJEDNÁVKOVÝ PRŮVODCE

Inspekční sada
(objednací kód)
Sonda pro měření tloušťky povlakůSonda pro měření profilu povrchuSonda pro teplotu a vlhkostTělo přístroje
KITF16000-F
(pouze pro feromagnetické kovy, bez kabelu)
PRBSPGPRBDPMTělo přístroje Standard
Standardní
KITFS16000-FS
(pouze pro feromagnetické kovy, s kabelem)
KITFN16000-FN
(pro feromagnetické i neferomagnetické kovy, bez kabelu)
KITFNS16000-FNS
(pro feromagnetické i neferomagnetické kovy, s kabelem)
KITF36000-F
(pouze pro feromagnetické kovy, bez kabelu)
PRBSPGPRBDPMTělo přístroje Advanced
Pokročilé
KITFS36000-FS
(pouze pro feromagnetické kovy, s kabelem)
KITFN36000-FN
(pro feromagnetické i neferomagnetické kovy, bez kabelu)
KITFNS36000-FNS
(pro feromagnetické i neferomagnetické kovy, s kabelem)

 

Sady jsou dodávány kompletní se zvoleným tělem přístroje (standardní nebo pokročilé), sondou pro měření tloušťky povlaků (dle výběru), sondou pro měření vlastností okolního prostředí, tedy teploty, vlhkosti a stanovení rosného bodu, sondou pro měření profilu (drsnosti) povrchu, precizními plastovými kontrolními měrkami, skleněnou nulovací destičkou a kovovou měrkou, ochranným pryžovým pouzdrem s přezkou na opasek, 3 ks alkalických baterií AAA, 3 instrukčními manuály, pevným skořepinovým pouzdrem, ochranným štítkem čočky, 3 kalibračními certifikáty (k jednotlivým sondám) s návazností na NIST nebo PTB a USB kabelem. Na tělo přístroje a sondy je poskytována záruka 2 roky.

Inspekční sady nejsou drženy skladem a jsou dováženy na základě konkrétní objednávky, objednávejte prosím v dostatečném časovém předstihu.

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.