Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

Měřicí přístroje DeFelsko

logo DeFelskoAmerický výrobce přístrojů pro měření tloušťky povlaků a inspekčních přístrojů pro povrchové úpravy dodává jednoduché, odolné a přesné přístroje již od roku 1965.

 

Tloušťkoměry povlakůProfiloměry a drsnoměry
Teplota - tlak - vlhkostTloušťkoměry síly stěny
Tvrdoměry podle ShoraInspekční soupravy PosiTector
OdtrhoměryStandardy tloušťky povlaků

Kompletní modulární rozšiřitelný systém měřicích přístrojů, sond a příslušenství pro měření všech důležitých veličin při povrchových úpravách materiálů.

Systém měřicích přístrojů DeFelsko tvoří nejucelenější systém pro měření vlastností povrchových úprav.

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.