Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

PosiPen

PosiPen má velmi malý, unikátní magnet, který může být s bodovou přesností umístěn na extrémně malé součástky, a na jednotlivé výstupky a prohlubně. Ideální pro měření nemagnetických povlaků jako je barva, smalt, pokovení nebo galvanika na oceli.

Základní vlastnosti přístroje PosiPen:

 

 

PosiPen

Dole na stránce si prohlédněte video - jak se měří s nástrojem PosiPen.

 

Dvě stupnice nástroje PosiPen

Každý PosiPen má dvě stupnice: v mils (tisíciny palce) a mikronech (tisíciny milimetru) - metrická.

 

Pouzdro přístroje PosiPen

 

Prohlédněte si video - jak se měří s nástrojem PosiPen:

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.