Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

PosiTector DPM

Měří a zanamenává klimatické podmínky včetně: Relativní vlhkost, teplota vzduchu, teplota povrchu konstrukce, teplota rosného bodu a rozdíl mezi teplotou povrchu a teplotou rosného bodu. Ideální pro přípravu povrchu podle požadavků ISO 8502-4, BS 7079-B4, ASTM D3276, IMO PSPC, SSPC-PA7 a US Navy NSI 009-32.

Základní vlastnosti přístroje PosiTector DPM:

 

 

PosiTector DPM

 

 

PosiTector SmartLink

Smart - nový způsob měření
Bezdrátové připojení sond systému PosiTector k Vašemu chytrému telefonu. Více zde.

 

 

PosiTector App

Novinka! Modely PosiTector Advanced
jsou nyní kompatibilní s PosiTector App. Více zde.

 

 

PosiTector Inspection Kits

Analyzujte uložené naměřené hodnoty pomocí webového prohlížeče kdekoliv - přímo na pracovišti nebo v hlavní kanceláři.

 

 

PosiTector Inspection Kits

Novinka! Inspekční sady PosiTector: Více zde.

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.