Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

PosiTector SHD

TVRDOMĚRY PODLE SHORA

Měřidlo tvrdosti ve stupních podle Shora PosiTector SHD je ruční elektronický přístroj, který měří vrypovou tvrdost nekovových materiálů. V nabídce jsou dva modely tvrdoměrů pro různé rozsahy tvrdostí - Shore A a Shore D.

Základní vlastnosti přístrojů řady PosiTector SHD:

 

 

PosiTector SHD

 

 

PosiTector SHD v testovacím stojanu

Tvrdoměr PosiTector SHD se může používat jako ruční přístroj nebo jeho sondu umístit do testovacího stojanu a omezit tak vliv obsluhy.

 

 

PosiTector App

Modely PosiTector SHD Advanced
jsou kompatibilní s PosiTector App. Více zde.

 

 

Sonda PosiTectoru SHD

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.