Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

PosiTector SPG

Profiloměry povrchu pro hrubou ocel a texturované povlaky.

Profiloměr povrchu PosiTector SPG měří a ukládá do paměti výšky profilu povrchu od nejvyšších po nejnižší místa ("peak to valley"). Odpovídá ASTM D4417-B, SSPC-PA17, AS 3894.5-C (s volitelným úhlem hrotu 30°), U.S. NAVY NSI 009-32, SANS 5772 a dalším.

Základní vlastnosti přístroje PosiTector SPG:

 

 

PosiTector SPG

 

 

PosiTector App

Novinka! Modely PosiTector Advanced
jsou nyní kompatibilní s PosiTector App. Více zde.

 

 

PosiTector SmartLink

Smart - nový způsob měření
Bezdrátové připojení sond systému PosiTector k Vašemu chytrému telefonu. Více zde.

 

 

Oddělená sonda

Novinka - nyní k dispozici i oddělitelná sonda na kablíku.

 

 

PosiTector Inspection Kits

Inspekční sady PosiTector
Obsahují podle Vašeho výběru:
tělo přístroje PosiTector, sondu na měření tloušťky povlaků řady 6000, sondu pro měření profilu (drsnosti) povrchu SPG a sondu DPM pro měření teploty, vlhkosti a stanovení rosného bodu. Sada je v praktickém pevném pouzdře. Více zde.

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.