Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

PosiTest AT

Měří přilnavost povlaků ke kovům, dřevu, betonu a dalším pevným podkladům

Odpovídá mezinárodním standardům včetně ASTM D4541/D7234, ISO 4624/16276-1, AS/NZS 1580.408.5 a dalším. V nabídce je automatický (Automatic) a ruční (Manual) model.

Základní vlastnosti přístrojů PosiTest AT:

 

PosiTest AT

 

 

PosiTest AT-A (Automatic)PosiTest AT-M (Manual)
PosiTest AT-A (Automatic)PosiTest AT-M (Manual)

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.