Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Tloušťkoměry povlaků Tloušťkoměry síly stěny Profiloměry a drsnoměry Teplota - vlhkost - rosný bod Tvrdoměry podle Shora Odtrhoměry Inspekční soupravy PosiTector Standardy tloušťky povlaků Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

PosiTest DFT

Tloušťkoměr povlaků PosiTest DFT měří povlaky na všech kovech. Je to ekonomická varianta, která zachovává nekompromisní kvalitu tloušťkoměrů povlaků a inspekčních přístrojů DeFelsko.

Základní vlastnosti přístrojů řady PosiTest DFT:

 

 

PosiTest DFT

 

 

Positest DFT - Flip Display

Překlápěcí displej (Flip Display) umožňuje správné, nepřevrácené čtení v každé poloze.

 

Copyright © 2009 - 2016 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.