Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

Laserové dálkoměry

Popis laserových dálkoměrů

Bez ohledu na to, jakou vzdálenost a za jakých podmínek chcete měřit, prostě jen stisknete tlačítko a přístroj Vám na digitálním displeji oznámí přesnou vzdálenost k bodu, na který jste si právě "posvítili".

Je to způsob měření, který Vám bude nejen usnadňovat, zpřesňovat a značně zrychlovat práci, ale navíc se Vám bude i líbit. Práce s laserovými dálkoměry je totiž velmi pohodlná a příjemná.

Dosah přístroje závisí na odrazivosti měřeného místa. Do cca 30 až 70 m (dle druhu odrazného povrchu) měří přístroj bez použití terče, pro větší vzdálenosti se používá cílová tabulka se speciální povrchovou úpravou (na zvl. objednávku).

Měření se švýcarskou precizností - přesné přístroje švýcarských firem PREXISO a LEICA

Laserové dálkoměry PREXISO, Švýcarsko

PREXISO P20

Laserový dálkoměr PREXISO P20 Měřicí rozsah0,1 ÷ 20 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 3 mm
Malý, praktický a mimořádně šikovný ruční laserový měřič vzdáleností. Zejména svojí nízkou cenou a mimořádně jednoduchým ovládáním je určen především pro řemeslníky, domácí a amatérské využití. PREXISO P20 umí rychle změřit vzdálenosti do 20 metrů a umožňuje změřené hodnoty sčítat a odčítat. Jednoduché funkce a přehledná klávesnice zaručují velmi snadné ovládání.
Ideální univerzální přístroj pro domov, dílnu, stavbu apod. Malý, lehký a šikovný pomocník, vždy připravený sdělit přesnou vzdálenost k místu, na které si posvítíte.
Podrobný popis1.900,- Kč (bez DPH)

PREXISO P50

Laserový dálkoměr PREXISO P50 Měřicí rozsah0,05 ÷ 50 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 2 mm
Praktický a šikovný ruční laserový měřič vzdáleností. PREXISO P50 umí rychle změřit vzdálenosti až do 50 metrů a umožňuje změřené hodnoty nejen sčítat a odčítat, ale i vypočítat plochu a objem nebo provést výpočet podle Pythagorovy věty. Snadné ovládání.
Univerzální přístroj pro nejrůznější použití.
Podrobný popis2.600,- Kč (bez DPH)

PREXISO P80

Laserový dálkoměr PREXISO P80 Měřicí rozsah0,05 ÷ 80 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 1,5 mm
Profesionální a přesné měření laserem. PREXISO P80 nabízí řadu užitečných měřických funkcí a má také paměť pro deset posledních měření. Dálkoměr má koncovku, kterou lze vysunout při měření z koutů nebo od hrany. Díky všem funkcím je PREXISO P80 nejvšestrannější z dálkoměrů Prexiso.
Podrobný popis3.500,- Kč (bez DPH)

Laserové dálkoměry Leica DISTO, Švýcarsko

DISTO D110

Laserový dálkoměr DISTO D110Měřicí rozsah0,20 ÷ 60 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 1,5 mm
Laserový měřič DISTO D110 je nejmenší ruční dálkoměr s Bluetooth Smart na trhu. Je jednoduchý, malý a změřené délky můžete poslat přímo do svého chytrého telefonu nebo tabletu.
Podrobný popis3.500,- Kč (bez DPH)

DISTO D2 BT

Laserový dálkoměr DISTO D2 BTMěřicí rozsah0,05 ÷ 100 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 1,5 mm
Malý a jednoduchý dálkoměr má Bluetooth pro bezdrátový přenos naměřených dat. Měření usnadňuje také výklopná koncovka, dosah 100 metrů a řada výpočetních funkcí.
4.600,- Kč (bez DPH)

DISTO D510

Laserový dálkoměr DISTO D510Měřicí rozsah0,05 ÷ 200 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 1 mm
Špičkový laserový dálkoměr. Má velký barevný displej, digitální hledáček se 4x zvětšením, Bluetooth® Smart 4.0 pro bezdrátový přenos naměřených dat, zabudovaný sklonoměr s neomezeným rozsahem 360° a je odolný proti tekoucí vodě a prachu (IP65). To vše společně s řadou výpočetních funkcí vám umožní změřit dlouhé délky i za sluníčka a také například vypočítat rozměry místnosti a naměřená data přímo přenést do iPadu nebo iPhonu.
Podrobný popis11.300,- Kč (bez DPH)

DISTO D810 touch

Laserový dálkoměr DISTO D810 touchMěřicí rozsah0,05 ÷ 200 m
Rozlišení1 mm
Přesnost± 1 mm
Leica DISTO D810 TM touch je první laserový dálkoměr na světě s dotykovým displejem. Navíc má zabudovaný fotoaparát. To vše usnadňuje dokumentovat měření - můžete pořídit fotku nebo sejmout displej s měřením. Dálkoměr také umí určit délku přímo z pořízené fotografie. Samozřejmostí je velký barevný displej, digitální hledáček se 4x zvětšením, Bluetooth® Smart 4.0 pro bezdrátový přenos naměřených dat a zabudovaný přesný sklonoměr s neomezeným rozsahem 360°. To vše společně s řadou výpočetních funkcí vám umožní změřit dlouhé délky i za sluníčka a také například vypočítat rozměry místnosti a naměřená data přímo přenést např. do iPhonu.
Podrobný popis18.000,- Kč (bez DPH)

Příslušenství laserových dálkoměrů

Ceník laserových dálkoměrů

Porovnání vlastností laserových a ultrazvukových dálkoměrů.

 

Copyright © 2009 - 2017 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.