Ultrazvukové tloušťkoměry Tloušťkoměry povlaků Měřicí přístroje DeFelsko Teploměry Bezdotykové teploměry Vlhkoměry Měření elektrických veličin Měření otáček Laserové dálkoměry Alkohol testery Detektory únavy

Měřidlo tloušťky povlaků MD 666

Tloušťkoměr povlaků MD 666

Tloušťkoměr povlaků MD 666:

Detailní vyobrazení přístroje

Měření tloušťky laku karoserie automobilu přístrojem DM 666 Přístroj lze použít i pro kontrolu pravosti bankovek a dokumentů Přístroj DM 666 bez ochranného pryžového pouzdra Přístroj DM 666 bez ochranného pryžového pouzdra Přístroj DM 666 v ochranném pryžovém pouzdře Obsah dodávky - DM 666 bez ochranného pryžového pouzdra Obsah dodávky - DM 666 s ochranným pryžovým pouzdrem

Popis přístroje

Dokonalý přístroj pro rychlé měření tloušťky barvy a laku zejména karosérií automobilů. Jednoduchý a spolehlivý tester, zda se jedná o nepoškozené nebo naopak havarované a opravované vozidlo s vyrovnávanými díly karoserie. Pořízením testeru DM 666 s vynikajícím poměrem cena/výkon tak můžete velmi výrazně zvýšit bezpečnost nákupu zejména ojetého vozu.
Přístroj není určen k použití pro výrobní účely. V takovém případě odkazujeme na naši nabídku tloušťkoměrů povlaků firmy DeFelsko, USA (značka PosiTector).

Poslední model tloušťkoměru povlaků, vyvinutý firmou ETARI GmbH, Stuttgart, Německo. Dosud nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, zdokonalený následovník rozšířených modelů ET 111, ET 111S a MD 07.

Přístroj měří tloušťku laku na všech kovových podkladech, jak na železných, tak aluminiových dílech nebo součástech z jiných kovů.

Přístroj disponuje dalšími dvěma pomocnými funkcemi: Je možné jej použít jako svítilničky a rovněž jako zdroje UV záření pro kontrolu pravosti bankovek a dokumentů. Při kontrole nebo nákupu ojetého vozu tak máte po ruce vše potřebné. Navíc se snadno vejde do kapsy.

Ovládání přístroje

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Pro vlastní měření postačí přístroj pouze přiložit k měřenému povrchu (zapne se sám) a ihned začít měřit. Další funkce, kterými je přístroj vybaven, se velmi snadno ovládají 4 tlačítky. Ovládání je intuitivní, takže při běžném používání není třeba nic hledat v návodu. U tohoto testeru je kladen mimořádný důraz na jednoduchost a snadné ovládání jednou rukou.

Instruktážní video

 

 

Technické údaje

Materiál podkladuFerromagnetické kovy (železo, ocel)
Neferromagnetické kovy (měď, hliník a jeho slitiny, zinek, bronz, mosaz apod.)
Měřicí rozsahNa železném podkladu: 0 až 2000 µm
Na neželezném podkladu: 0 až 1000 µm
PřesnostNa železném podkladu: ±10 µm v rozsahu 0 až 199 µm, ±(3 % + 10 µm) v rozsahu 200 až 2000 µm
Na neželezném podkladu: ±10 µm v rozsahu 0 až 199 µm, ±(3 % + 10 µm) v rozsahu 200 až 1000 µm
Teplotní koeficient odchylky0,1 x na každý stupeň teploty (<18 °C nebo >28 °C)
Rozlišení1 µm
Doba odezvy1 sekunda
Měřicí jednotkyµm/mils (uživatelsky nastavitelné)
Ovládání4 tlačítky, velmi jednoduché a intuitivní
DisplejLCD s podsvětlením
Zvuková upozorněnípípnutí po dokončení měření
Automatické vypnutípo cca 60 sekundách
Pracovní teplota-25 °C až +50 °C
Okolní vlhkostmax. 75 %
Skladovací teplota-25 °C až +60 °C
Okolní vlhkost při skladování0 až 80 % (bez baterií)
Napájeníalkalické tužkové baterie 1,5 V typ AAA 2 ks
Životnost bateriícca 17 hodin nepřetržitého provozu (se zapnutým podsvětlením)
Indikace stavu nabití bateriísymbolem na displeji
Rozměry120 x 40,4 x 29,2 mm (v x š x h)
Hmotnostcca 100 g (s bateriemi)

Obsah dodávky

Návody k použití (ke stažení)

Zde naleznete návody k použití ke stažení v různých jazycích (v pdf):

Česky
Slovensky
Anglicky
Německy
Polsky
Rusky
Maďarsky

V dalších jazycích na dotaz.

Copyright © 2020 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Veškerý obsah webu včetně textů a jeho částí, překladů, obrázků, videí, českých lokalizací stránek zahraničních společností, které obchodně zastupujeme a ostatních prvků je chráněn autorskými právy a jeho použití včetně nedovoleného šíření a umístění na vlastním webu bez výslovného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno a bude postihováno podle autorského zákona.