Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00 -15:30 hod.)
Novinky
22.04.2021
Nová verze našeho webu
Po téměř dvou desítkách let - od samých počátků internetu! - jsme pro Vás připravili novou verzi webové prezentace našeho sortimentu měřicí techniky. ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Jak nakupovat
Jak nakupovat

Velmi jednoduše.

Nakupujte prostě tak, jak jste zvyklí a jak to vyhovuje Vašemu objednávkovému systému.

Objednávku můžete zaslat e-mailem, písemně, učinit osobně apod.

Protože se ve většině případů jedná o prodej vysoce specializovaných přístrojů, doporučujeme před zasláním objednávky v případě potřeby specifikaci po technické stránce konzultovat a upřesnit, e-mailem nebo telefonicky. Naším zájmem je, aby dodávka přesně odpovídala Vašim požadavkům a potřebám a k Vaší plné spokojenosti.

Pro některé druhy zboží, které nevyžadují technické upřesnění (např. digitální alkohol testery, detektory únavy apod.) jsme zřídili specializované e-shopy ( www.alkohol-testery.cz, www.detektoryunavy.cz ...), kde je možné požadované zboží zakoupit běžným rutinním způsobem. U takovéhoto zboží je vždy u příslušné položky uveden odkaz na příslušný e-shop, přímo na příslušnou položku.
I u tohoto zboží Vám samozřejmě rádi poradíme s výběrem a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

 

Odborné technické dotazy

+420 732 553 661
(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

směřujte na toto tel. číslo v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo. Pokud Vám příslušná pracovnice nebude moci zodpovědět Váš dotaz, technik Vám zavolá zpět, jakmile to bude možné.

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00 -15:30 hod.)
Copyright © 2021-2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz