Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00 -15:30 hod.)
Novinky
22.04.2021
Nová verze našeho webu
Po téměř dvou desítkách let - od samých počátků internetu! - jsme pro Vás připravili novou verzi webové prezentace našeho sortimentu měřicí techniky. ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Firma QTEST vznikla již 1.1.1991. Od roku 1992 má svůj název registrován jako ochrannou známku a po celou dobu své již poměrně dlouhé existence zůstává věrna svému hlavnímu poslání - měřicí technice. Tradice je dokonce ještě mnohem delší, pokud do ní zahrneme to nejdůležitější - personální kontinuitu a profesní odbornou zkušenost. Ta již v současné době (rok 2021) dosahuje stěží uvěřitelných 46 let...

Majitel a zakladatel firmy začínal po absolvování Elektrotechnické fakulty ČVUT, slaboproudého oboru radioelektronická zařízení, svoji odbornou dráhu v Ústavu pro výzkum radiotechniky v Opočínku u Pardubic. V té době na špičkovém pracovišti v oboru elektroniky, které se m.j. proslavilo celosvětově známými radary, schopnými jako jediné odhalit i tzv. neviditelné letouny. Zde byly položeny základy zájmu o kvalitní měřicí přístroje a také získány velice důkladné odborné znalosti. Následovaly pozice vedoucího laboratoře výpočetní techniky a dále vývoje a výroby v oboru měření a regulace v průmyslových podnicích a následně založení vlastní firmy.

V průběhu devadesátých let se firma QTEST začala přizpůsobovat novým požadavkům a původně vývojová a výrobní činnost se postupně zcela přesunula do oblasti obchodní. Každý technik si však dokáže snadno představit - a ocenit - jak obrovskou výhodou je pro profesionální obchodní činnost v takovémto specializovaném oboru celoživotní zkušenost z vývojové a výrobní praxe.

Náš styl práce je stále takový, na jaký jsou odborníci z praxe zvyklí - řešit problém nejprve z hlediska technického, teprve potom obchodního. Také proto nejsou tyto naše internetové stránky, kterým se snažíme věnovat značnou pozornost a umisťovat na ně pro Vás co nejvíce co nejpřesnějších informací, alespoň prozatím koncipovány jako e-shop, který je podle našeho názoru vhodný pro zcela jiné druhy zboží, nevyžadující odborný přístup, konzultace apod. U druhů zboží z našeho sortimentu, kde je to možné nebo vhodné - příkladem mohou být třeba digitální alkohol testery - jsme pro ně zřídili samostatné specializované e-shopy (odkazy na ně naleznete na Úvodní stránce). I jim samozřejmě věnujeme plnou odbornou pozornost jako každému jinému oboru měřicí techniky. V případě uvedených alkohol testerů je to např. specializované servisní pracoviště a kalibrační laboratoř, jedna z úplně prvních v ČR.

Naši kamennou prodejnu naleznete na naší adrese, zboží Vám odešleme kamkoliv a všechny Vaše dotazy se pokusíme vyřídit co nejlépe. Ani přes mnohaletou zkušenost přirozeně nemůžeme vědět vše - v tom případě se pokusíme získat pro Vás informaci na některých specializovaných pracovištích, u spolupracujících firem apod.

Sortiment měřicí techniky je značně široký a je nemožné jej vyčerpávajícím způsobem uvádět na našich stránkách. V případě požadavků na přístroje nebo měření, které tam nenaleznete, nás prosím kontaktujte pro další informace.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní důvěru a dobrou spolupráci a věříme, že i v budoucnu bude stejně úspěšná jako dosud.

Ing. Miloš Hušek, zakladatel a majitel firmy

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00 -15:30 hod.)
Copyright © 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz