Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00 -15:30 hod.)
Novinky
22.04.2021
Nová verze našeho webu
Po téměř dvou desítkách let - od samých počátků internetu! - jsme pro Vás připravili novou verzi webové prezentace našeho sortimentu měřicí techniky. ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Firma QTEST vznikla již 1.1.1991. Od roku 1992 má svůj název registrován jako ochrannou známku a po celou dobu své již poměrně dlouhé existence zůstává věrna svému hlavnímu poslání - měřicí technice. Tradice je dokonce ještě mnohem delší, pokud do ní zahrneme to nejdůležitější - personální kontinuitu a profesní odbornou zkušenost. Ta již v současné době (rok 2021) dosahuje stěží uvěřitelných 46 let...

Majitel a zakladatel firmy začínal po absolvování Elektrotechnické fakulty ČVUT, slaboproudého oboru radioelektronická zařízení, svoji odbornou dráhu v Ústavu pro výzkum radiotechniky v Opočínku u Pardubic. V té době na špičkovém pracovišti v oboru elektroniky, které se m.j. proslavilo celosvětově známými radary, schopnými jako jediné odhalit i tzv. neviditelné letouny. Zde byly položeny základy zájmu o kvalitní měřicí přístroje a také získány velice důkladné odborné znalosti. Následovaly pozice vedoucího laboratoře výpočetní techniky a dále vývoje a výroby v oboru měření a regulace v průmyslových podnicích a následně založení vlastní firmy.

V průběhu devadesátých let se firma QTEST začala přizpůsobovat novým požadavkům a původně vývojová a výrobní činnost se postupně zcela přesunula do oblasti obchodní. Každý technik si však dokáže snadno představit - a ocenit - jak obrovskou výhodou je pro profesionální obchodní činnost v takovémto specializovaném oboru celoživotní zkušenost z vývojové a výrobní praxe.

Náš styl práce je stále takový, na jaký jsou odborníci z praxe zvyklí - řešit problém nejprve z hlediska technického, teprve potom obchodního. Také proto nejsou tyto naše internetové stránky, kterým se snažíme věnovat značnou pozornost a umisťovat na ně pro Vás co nejvíce co nejpřesnějších informací, alespoň prozatím koncipovány jako e-shop, který je podle našeho názoru vhodný pro zcela jiné druhy zboží, nevyžadující odborný přístup, konzultace apod. U druhů zboží z našeho sortimentu, kde je to možné nebo vhodné - příkladem mohou být třeba digitální alkohol testery - jsme pro ně zřídili samostatné specializované e-shopy (odkazy na ně naleznete na Úvodní stránce). I jim samozřejmě věnujeme plnou odbornou pozornost jako každému jinému oboru měřicí techniky. V případě uvedených alkohol testerů je to např. specializované servisní pracoviště a kalibrační laboratoř, jedna z úplně prvních v ČR.

Naši kamennou prodejnu naleznete na naší adrese, zboží Vám odešleme kamkoliv a všechny Vaše dotazy se pokusíme vyřídit co nejlépe. Ani přes mnohaletou zkušenost přirozeně nemůžeme vědět vše - v tom případě se pokusíme získat pro Vás informaci na některých specializovaných pracovištích, u spolupracujících firem apod.

Sortiment měřicí techniky je značně široký a je nemožné jej vyčerpávajícím způsobem uvádět na našich stránkách. V případě požadavků na přístroje nebo měření, které tam nenaleznete, nás prosím kontaktujte pro další informace.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní důvěru a dobrou spolupráci a věříme, že i v budoucnu bude stejně úspěšná jako dosud.

Ing. Miloš Hušek, zakladatel a majitel firmy

Odborné technické dotazy

+420 732 553 661
(Po-Pá, 9:00 -15:30 hod.)

směřujte na toto tel. číslo v pracovní dny od 9:00 do 15:30 hod. Toto číslo může být v případě zaneprázdnění nebo nepřítomnosti odborného pracovníka přesměrováno na hlavní tel. číslo. Pokud Vám příslušná pracovnice nebude moci zodpovědět Váš dotaz, technik Vám zavolá zpět, jakmile to bude možné.

Kde nás najdete

U Plovárny 1419

Nový Bydžov, 504 01

Kontakty
(Po-Pá, 8:00 -15:30 hod.)
Copyright © 2021-2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz